Меню
Ваш кошик

Засоби захисту рослин

 Вертімек 10 мл
Хіт продажів 100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: vert001
Інсектицид Вертімек - інсектоакарицид кишково-контактної дії для захисту овочів закритого ґрунту, квіткових і кімнатних культур захищеного і відкритого грунту, а також яблуні і винограду від кліщів, трипсів і яблуневої медяниці.Діюча речовина: 18 г/л АбамектинМеханізм дії: Абамектин – речовина ..
55.00грн.
 Енжіо 100 мл
Нові 100% оригінал
Код товару: enzh001
Енжіо - новий системно-контактний, надзвичайно потужний інсектицид, який містить дві діючі речовини. Препарат має широкий спектр знищуваних шкідників та побічну дію на дорослі стадії кліщів. На відміну від інших інсектицидів, ефективно діє при підвищених і низьких температурах та в посушли..
350.00грн.
 Прованто Вернал 2 мл
100% оригінал
Виробник: Protect Garden Код товару: vernal001
Прованто Вренал - системний інсектицид, має контактну і кишкову дію. Який дозволяє контролювати широкий спектр шкідників саду та городу.Діюча речовина: тіаклоприд, 480 г/л.Механізм дії: В додаток до системних властивостей розподілення препарату в рослині Прованто Вернал має контактну дію забезпеч..
25.00грн.
 Скор 2 мл  Скор 2 мл
Хіт продажів 100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: skor001
Скор - неперевершений системний препарат для захисту плодових культур (яблуні й груші) від парші, а також персика від кучерявості листя.Діюча речовина: дифеноконазол, 250 г/л  Механізм дії: Скор поглинається рослиною та впливає на грибковий патоген під час проникнення та утворення гаусторі..
25.00грн.
Актара 1,4 г Актара 1,4 г
Хіт продажів 100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: actara001
Актара - системний інсектицид нового покоління широкого спектру дії, який характеризуєтся високою ефективністю і прудуктивністю дії ( впродовж 15 хв. після обробки) незалежно від погодних умов і який направлений на захист посадок картоплі, томатів, баклажан, капусти і плодових дерев від багатьох..
15.00грн.
Актеллік 6 мл Актеллік 6 мл
Хіт продажів 100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: actelic001
Актеллік - несистемний фосфорорганічний інсектицид з акарицидним ефектом, контактно-шлункової дії, призначений для захисту садових, декоративних та інших сільськогосподарських культур відкритого та закритого ґрунту від комплексу листогризучих та сисних шкідників, в тому числі кліщів. Завдяки фум..
34.00грн.
Актоцид  30 мл
100% оригінал
Виробник: Kиссон Код товару: aktocid001
Властивості:має контактно-системну дію;захищає сільськогосподарські культури та декоративні рослини від широкого спектру шкідників;є біологічним препаратом;препарат є нетоксичним для теплокровних і не викликає резистентності у шкідників;використовується в закритому та відкритому ґрунті;дія пре..
20.00грн.
Амістар 40 мл
Нові 100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: Amistar01
Системний фунгіцид Амістар Голд 250 SC Syngenta ШвейцаріяДвокомпонентний фунгіцид системної та трансламінарної дії призначений для обробки сільськогосподарських культур від широкого спектру грибкових захворювань. Препарат містить у складі дві діючі речовини: азоксистробін та дифеноконазол. Найкраща ..
110.00грн.
Ампліго 4 мл
100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: ampligo001
Ампліго 150 ZC, ФК — новий контактно-проникаючий інсектицид широкого спектра дії, що містить дві діючі речовини. Діючі речовини мають два різні механізми роботи: блокування центральної нервової системи та блокування роботи м’язів шкідника. Поєднання цих речовин справляє на шкідників потужну стар..
25.00грн.
Ампліго 40 мл
Нові 100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: ampligo001
Ампліго 150 ZC, ФК — новий контактно-проникаючий інсектицид широкого спектра дії, що містить дві діючі речовини. Діючі речовини мають два різні механізми роботи: блокування центральної нервової системи та блокування роботи м’язів шкідника. Поєднання цих речовин справляє на шкідників потужну стартову..
190.00грн.
АТО Жук 3 мл + Гулівер Стимул 10 мл АТО Жук 3 мл + Гулівер Стимул 10 мл
100% оригінал
Виробник: Ukravit Код товару: ato001
АТО "Жук"+Гулівер Стимул - бінарний комплект інноваційного трьохкомпонентного контактно-системного інсектициду для повного знищення широкого спектру шкідників культурних рослин із комплексом стимуляторів росту.Діюча речовина: Лямбда-цигалотрин 80 г/л, Альфа-циперметрин 15 г/л, Тіаметоксам 250 г/..
15.00грн.
Біоінсектицид Метавайт 60 гр.
Нові 100% оригінал
Код товару: Metavajt01
Біоінсектицид грунтовий Метавайт 60 г - препарат, який захистить ваші рослини від всіляких шкідників, таких як личинки хруща, гусениці, совки та інших. Інсектицид викликає порушення нервової системні і кишкового тракту, при цьому є безпечним для корисних комах та рослин. Основним складовим є гр..
130.00грн.
Показано від 1 до 12 з 70 (всього сторінок: 6)