Меню
Ваш кошик

Засоби від гризунів

Виробник: O.L.Kar Код товару: vin001
ВинищувачСклад: 100 г препарату містить діючу речовину (г):бродіфакум – 0,005.Бродіфакум – отрута антикоагулянтної дії, яка при потраплянні в організм гризунів порушує утворення вітаміну К1, в присутності якого виробляються білки протромбінового комплексу. Через добу після вживання летальної дози бр..
25.00грн.
Виробник: O.L.Kar Код товару: lip002
Призначена на приміщення площею до 15 м². Пастка працює просто: всередині і на обох сторонах нанесено сильного в’язкий клей. Коли миша, або інший гризун, підходить і стає в пастку, він негайно там застряє. Розмістити у місцях, де помічені сліди життєдіяльності гризунів: біля нір, вздовж стін, перего..
20.00грн.
Виробник: O.L.Kar Код товару: lip001
Призначена на приміщення площею до 20 м². Пастка працює просто: всередині і на обох сторонах нанесено сильного в’язкий клей. Коли миша, або інший гризун, підходить і стає в пастку, він негайно там застряє. Розмістити у місцях, де помічені сліди життєдіяльності гризунів: біля нір, вздовж стін, перего..
25.00грн.
Код товару: schelkun001
Лускунчик зерно в ПЕТ пляшці (червоний) 250 г - зернова принада з ароматом сиру готова до застосування для знищення щурів і мишей. Завдяки кращій рецептурою приманки гарантує 100% знищення гризунів, до складу приманки входить сирний заманник, феромон, мумификатор.Переваги: Знищення гризунів на ..
25.00грн.
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)