Меню
Ваш кошик

Сімейний сад

Виробник: Сімейний сад Код товару: bazil004
Рослина однорічна, сильно розгалужене, висотою 20-30 см, діаметром до 70 см. Листя велике, Ланцет-овальної форми, зелені. Аромат сильний, зі специфічним присмаком, зберігається і в сухих рослинах. Стійкий до хвороб і посухи. Використовують в свіжому і сушеному вигляді як приправу при консервуванні о..
15.00грн.
Виробник: Сімейний сад Код товару: buryk001
Стійкий до посухи та холодів. Розетка листя напіврозлога, листова пластина середня, суцільна, помірно-гофрована. Коренева система стрижнева, проникає на глибину 2-2,5 м. Вегетаційний період рослини становить до 120 днів. Коренеплід занурений глибоко в ґрунт, циліндрично-конічної форми,  середня..
10.00грн.
Виробник: Сімейний сад Код товару: georgina001
Рослина, висотою 50-60 см. Квіти жовтого, червоного, рожевого, малинового кольорів, а також двоколірні; великі, діаметром 5-10 см. Насіння у відкритий грунт висівають в березні-квітні, цвітіння тривале – з червня по вересень. Вирощують у великих контейнерах, клумбах і рабатках...
6.00грн.
Виробник: Сімейний сад Код товару: georgina002
Багаторічна трав’яниста рослина, в наших умовах вирощується як однорічна (не перезимовує у відкритому ґрунті). Рослина висотою 50 – 80 см. Стебла багато чисельні, прямі. Суцвіття – корзинка діаметром 5 – 10 см. Рослини світлолюбиві. в затінку сильно витягуються і втрачають декоративний ефект дуже те..
10.00грн.
Виробник: Сімейний сад Код товару: kavun001
Середньостиглий сорт. Вегетаційний період від сходів до технічної стиглості – 75–95 днів. Плоди великі, світло–зеленого кольору з темно–зеленими прожилками, овальної форми, масою 10–12 кг. М’якуш темно–червоний, без прожилок, дуже солодкий, соковитий та ароматний. Сорт цінується за оригінальну форму..
10.00грн.
Виробник: Сімейний сад Код товару: bilosnizhka001
Пізньостиглий сорт. Качан округло–плескатий або округлий, щільний, в розрізі білий, масою 2,3–5 кг, не розтріскується. Сорт відносно стійкий до слизового і судинного бактеріозів, фузаріозного в’янення. Лежкий, транспортабельний, дружно дозріває. Використовують для квашення і зимового зберігання...
10.00грн.
Виробник: Сімейний сад Код товару: kapusta001
Середньостиглий сорт. Рекомендується для дієтичного харчування. Качан (суцвіття) округло–плескатий, щільний, блакитно–зелений, без антоціану, масою 400 г. Відрізняється дружним дозріванням. Сорт характеризується високою товарністю, стійкістю до несприятливих умов. За вмістом кальцію, солей заліза, в..
4.00грн.
Виробник: Сімейний сад Код товару: kalina001
Пізньостиглий гібрид. Качан округлий, темно–зеленого кольору, масою 2,5–3,5 кг. Гібрид добре зберігається в зимовий період (споживча придатність – до кінця квітня), не розтріскується, транспортабельний. Використовують у свіжому вигляді, для квашення, зимового зберігання...
8.00грн.
Виробник: Сімейний сад Код товару: lang001
Пізньостиглий сорт. Качан овальний, щільний, темно–зеленого кольору, з дуже доброю внутрішньою структурою. Маса качана – 1,5–4 кг. Сорт має гарні смакові якості, стійкий до захворювань, транспортабельний. Призначений для довготривалого зберігання – до травня місяця...
4.00грн.
Виробник: Сімейний сад Код товару: yna001
Вегетаційний період від сходів до збирання врожаю 160-170 днів. Головка плескато-округла, дуже щільна, масою 2,4 кг, в розрізі біла. Листки сіро-зелені з синявою. Відносно стійкий проти фузаріозного в’янення і судинного бактеріозу. Лежкий, транспортабельний. Рекомендується для тривалого зберігання, ..
4.00грн.
Виробник: Сімейний сад Код товару: kvasoly001
Вегетаційний період від сходів до стиглості зерна 70-75 днів. Рослина плетистими, довжиною 3м і вимагає опори або посівів уздовж високих парканів. Лопатки широкі, сплющені, без волокна, довжиною 22-25 см, шириною 2,2-2,5 см, світло-зеленого кольору в червоні штрихи і плями, насіння біло-червоне. Сор..
17.00грн.
Виробник: Сімейний сад Код товару: ukrop001
Вегетаційний період від посіву до збирання на зелень 35-40 днів. Високорослий сорт (90-110 см) з густими темно-зеленими листочками і сильним ароматом. Кріп використовують для вирощування в теплицях і у відкритому грунті. Важливою особливістю є уповільнене стрілкування, що дозволяє продовжити терміни..
10.00грн.
Показано від 1 до 12 з 35 (всього сторінок: 3)