Меню
Ваш кошик

Syngenta

 Вертімек 10 мл
Хіт продажів 100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: vert001
Інсектицид Вертімек - інсектоакарицид кишково-контактної дії для захисту овочів закритого ґрунту, квіткових і кімнатних культур захищеного і відкритого грунту, а також яблуні і винограду від кліщів, трипсів і яблуневої медяниці.Діюча речовина: 18 г/л АбамектинМеханізм дії: Абамектин – речовина ..
55.00грн.
 Скор 2 мл  Скор 2 мл
Хіт продажів 100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: skor001
Скор - неперевершений системний препарат для захисту плодових культур (яблуні й груші) від парші, а також персика від кучерявості листя.Діюча речовина: дифеноконазол, 250 г/л  Механізм дії: Скор поглинається рослиною та впливає на грибковий патоген під час проникнення та утворення гаусторі..
25.00грн.
Ізабіон 100 мл
100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: izabion002
Ізабіон - нове, біологічне добриво, а також стимулятор росту для кореневої системи. Збільшує урожай, покращує якість і забарвлення квітки, листової пластини. Використовується для подолання стресів, викликаних градом, посухою, заморозками, хворобами і шкідниками, хімічними препаратами. Також преп..
85.00грн.
Ізабіон 20 мл
100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: izabion001
 Ізабіон, р. - біологічне добриво, яке забезпечує рослину необхідними амінокислотами і пептидами, зберігаючи при цьому енергію, що витрачається на їх синтез. У результаті збільшується продуктивність та покращується якість урожаю, а також підвищується опірність рослини до несприятливих умов...
20.00грн.
Актара 1,4 г Актара 1,4 г
Хіт продажів 100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: actara001
Актара - системний інсектицид нового покоління широкого спектру дії, який характеризуєтся високою ефективністю і прудуктивністю дії ( впродовж 15 хв. після обробки) незалежно від погодних умов і який направлений на захист посадок картоплі, томатів, баклажан, капусти і плодових дерев від багатьох..
15.00грн.
Актеллік 6 мл Актеллік 6 мл
Хіт продажів 100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: actelic001
Актеллік - несистемний фосфорорганічний інсектицид з акарицидним ефектом, контактно-шлункової дії, призначений для захисту садових, декоративних та інших сільськогосподарських культур відкритого та закритого ґрунту від комплексу листогризучих та сисних шкідників, в тому числі кліщів. Завдяки фум..
34.00грн.
Амістар 40 мл
Нові 100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: Amistar01
Системний фунгіцид Амістар Голд 250 SC Syngenta ШвейцаріяДвокомпонентний фунгіцид системної та трансламінарної дії призначений для обробки сільськогосподарських культур від широкого спектру грибкових захворювань. Препарат містить у складі дві діючі речовини: азоксистробін та дифеноконазол. Найкраща ..
110.00грн.
Ампліго 4 мл
100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: ampligo001
Ампліго 150 ZC, ФК — новий контактно-проникаючий інсектицид широкого спектра дії, що містить дві діючі речовини. Діючі речовини мають два різні механізми роботи: блокування центральної нервової системи та блокування роботи м’язів шкідника. Поєднання цих речовин справляє на шкідників потужну стар..
25.00грн.
Ампліго 40 мл
Нові 100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: ampligo001
Ампліго 150 ZC, ФК — новий контактно-проникаючий інсектицид широкого спектра дії, що містить дві діючі речовини. Діючі речовини мають два різні механізми роботи: блокування центральної нервової системи та блокування роботи м’язів шкідника. Поєднання цих речовин справляє на шкідників потужну стартову..
190.00грн.
Виробник: Syngenta Код товару: prelado001
Надранній горох, темно-зелений, крупнозернистий, зморшкуватий. У стручку 7 насінин, довжина стебла 70 см. Можливість ранньої сівби, широка адаптація, вирівняне забарвлення.Термін вегетації 50-55 днів...
15.00грн.
Виробник: Syngenta Код товару: primal001
Рання (60-65 днів від висадки розсади, 85 днів від висіву). Диня високої якості. Плоди круглі з густою сіткою, кремово-жовтого кольору, середня упаковка вага 1,2-1,8 кг. М’якоть щільна, ароматна, з високим вмістом цукру, дуже смачна. Рослина міцна, листки відмінно укривають плоди від сонячних опіків..
18.00грн.
Енжіо  3.6мл Енжіо  3.6мл
Хіт продажів 100% оригінал
Виробник: Syngenta Код товару: enjio001
Новий системно-контактний, надзвичайно потужний інсектицид, який містить дві діючі речовини. Препарат має широкий спектр знищуваних шкідників та побічну дію на дорослі стадії кліщів. На відміну від інших інсектицидів, ефективно діє при підвищених і низьких температурах та в посушливих умовах. Захисн..
25.00грн.
Показано від 1 до 12 з 48 (всього сторінок: 4)