Меню
Ваш кошик

Satimex

Виробник: Satimex Код товару: kadet001
Відмінний ранній сорт. Коренеплоди красиві, округлі, середньої величини, відзначаються ніжним, соковито-солодким смаком і, що особливо важливо, м’якоттю без губих волокон. Серед переваг сорту - стійкість до несприятливих погодних умов. Прекрасно підходить для тривалого зберігання та приготування дом..
25.00грн.
Виробник: Satimex Код товару: mag001
Середньостиглий  середньоплетистий сорт твердокорого гарбуза. Вимогливий до тепла і вологи. Достигає на 102-110 день. Плід овальний, злегка ребристий,  вагою 3-5кг, жовтого забарвлення з широкими темно-зеленими плямистими смугами. М’якуш світло-жовтий, смачний і не дуже солодкий. У насіння..
8.00грн.
Виробник: Satimex Код товару: shuga001
Популярний середньоранній сорт. Період від повних сходів до технічної стиглості 50-60 днів. Кущ середньорослий, формує світло-зелені боби довжиною 7-9 см, дуже ніжні та соковиті, без пергаментного шару. Насінини солодкі, по 6-8 штук у бобі, з відмінними смаковими якостями. Для свіжого споживання, за..
17.00грн.
Виробник: Satimex Код товару: biruza001
Бірюза – чудовий пізньостиглий сорт – гарант високого і якісного врожаю. Від висадки розсади до збору врожаю - 130 - 150 днів. Головки округлі, масою 2 - 3 кг, щільні та стійкі до розтріскування. Сорт відзначається високими товарними і смаковими якостями. Для свіжого споживання, переробки та тривало..
30.00грн.
Виробник: Satimex Код товару: zirka001
Сильний ранньостиглий сорт кущової спаржевої квасолі. Рослина висотою до 50 см, з золотавими бобами довжиною 13-15 см. Насінини крупні, сніжно-білого кольору, із відмінним смаком. Сорт відзначається стійкістю до антракнозу та вірусу квасолевої мозаїки. Висівають з кінця квітня до третьої декади черв..
20.00грн.
Виробник: Satimex Код товару: olga002
Популярний, один із найкращих ранніх сортів кущової спаржевої квасолі. Рослина невелика (40-50 см) та компактна, утворює ніжно-зелені боби довжиною 13-15 см. Насіння висівають після загрози весняних заморозків у кілька строків (інтервал 10-15 днів). Сорт дуже урожайний та стійкий до бактеріального о..
20.00грн.
Виробник: Satimex Код товару: mamont001
Кущовий, пізній сорт для відкритого і закритого грунту. Характеризується тривалим періодом збору зелені. Листя великі темно-зеленого кольору, дуже ароматні. Для виробництва товарної продукції круглий рік. Потребує легких, помірно вологих, удобрених ґрунтів. Висівати рано навесні, влітку, восени або ..
15.00грн.
Виробник: Satimex Код товару: tetra001
Тетра - високопродуктивний пізньостиглий сорт. Рослина енергійна, високоросла, з великою кількістю темно - зеленого ароматного листя. Використовують листя (у свіжому та висушеному вигляді) в якості приправи та як обов’язковий інгредієнт для консервації і солінь.Термін вегетації 70-100 днів...
20.00грн.
Виробник: Satimex Код товару: kampino001
Кампіно - коренеплоди конічної форми з тупим кінчиком, 12 - 15 см, вагою 300 - 450 г, насичено помаранчевого кольору. Сорт стійкий до розтріскування та має чудові смакові якості. Для тривалого зберігання, споживання у свіжому вигляді та переробки.Термін вегетації 100-110 днів...
25.00грн.
Виробник: Satimex Код товару: langerotte001
Високоврожайний, пізньостиглий сорт. Вегетаційний період 125 - 140 днів. Формує однорідні, циліндричної форми з тупим кінчиком, темно-червоного кольору коренеплоди, довжиною 19 - 22 см. Особливістю цього сорту є відсутність серцевини. М'якоть дуже солодка, хрустка, соковита. Сорт високоврожайний..
40.00грн.
Виробник: Satimex Код товару: anika0110
Середньоранній самозапильний, дуже здоровий та продуктивний гібрид, призначений для вирощування у відкритому ґрунті. Зеленці циліндричні, з великими бугорками, апетитні та хрумкі, відзначаються прекрасним свіжим смаком. Гібрид стійкий до борошнистої роси, вірусу огіркової мозаїки та високо толерантн..
15.00грн.
Виробник: Satimex Код товару: anika0150
Середньоранній сильнорослий, дуже здоровий та продуктивний гібрид, призначений для вирощування у відкритому ґрунті. Зеленці циліндричні, з великими бугорками,  апетитні та  хрумкі, відзначаються свіжим, делікатесним смаком. Гібрид стійкий до борошнистої роси, вірусу огіркової мозаїки та ви..
50.00грн.
Показано від 1 до 12 з 25 (всього сторінок: 3)