Меню
Ваш кошик

Садиба Центр

Виробник: Садиба Центр Код товару: baz003
Однорічна рослина, віддає перевагу легким структурованим, багатим на органічні добрива ґрунтам. Використовується у свіжому вигляді в якості салатної зелені і пряно-смакової добавки, а також натурального ароматизатора в кулінарії і при консервуванні. Листя і пагони базиліка містять ефірні масла, бага..
55.00грн.
Виробник: Садиба Центр Код товару: bazil001
Однорічна рослина, віддає перевагу легким структурованим, багатим на органічні добрива ґрунтам. Використовується у свіжому вигляді в якості салатної зелені і пряно-смакової добавки, а також натурального ароматизатора в кулінарії і при консервуванні. Листя і пагони базиліка містять ефірні масла, бага..
140.00грн.
Виробник: Садиба Центр Код товару: arab001
Арабатський - рослина довгоплетиста. Плоди довжиною 50 - 70 см, видовженої форми, коричнево - помаранчевого кольору. М'якоть товста, щільна, яскраво - помаранчевого забарвлення. Для приготування пюре, соку, дієтичного харчування.Розмір плоду 5-9 кг.Термін вегетації 118-127 днів...
10.00грн.
Виробник: Садиба Центр Код товару: novinka001
Прекрасний середньоранній мускатний сорт. Плоди масою 3-5 кг, тонкошкірі, помаранчево-рожевого кольору, з делікатним, солодким смаком. Сорт прекрасно підходить для приготування пюре, чим завоював особливу любов виробників дитячого харчування. Порадує вас відмінною лежкістю (6-8 міс.) та чудовим смак..
10.00грн.
Виробник: Садиба Центр Код товару: konfetka001
Цукерочка - плоди округло - приплюснуті, злегка сегментовані. Шкірка м'яка, помаранчевого кольору з сірими "рваними" смугами. М'якоть ароматна, червоно - помаранчевого кольору. Довго зберігає товарний вигляд.Розмір плоду 1,9−2,7 кг.Термін вегетації 120-130 днів...
10.00грн.
Виробник: Садиба Центр Код товару: prestig001
Престиж - новий сорт. Плоди овальної форми з густою сіточкою, жовто - помаранчевого кольору. М'якоть біла, товста 2,5 - 3 см, соковита та солодка. Рослина довгоплетиста. Сорт стійкий до збудника борошнистої роси.Маса:2-2,5 кгВегетація:65 дней..
4.00грн.
Виробник: Садиба Центр Код товару: raniay001
Рання 133 - надзвичайний сорт. Плоди округло - овальної форми, жовтого кольору з вираженою шорсткуватою сіткою. М'якоть біла, товста, щільна та солодка. Плоди мають хороший товарний вигляд. Посухостійка, транспортабельна, стійка до бактеріозу.Вага:1,5-2 кгВегатація:65-70 дней..
10.00грн.
Виробник: Садиба Центр Код товару: titovka001
Тітовка - відзначається високими товарними та смаковими якостями. Плоди округлі або коротко - овальні із сіткою, жовто - оранжевого кольору. М'якоть товста, масляниста, солодка. Високоврожайна. Стійка до основних хвороб баштанних культур. Для споживання у свіжому вигляді. Размір:1,5-3 кгВегетац..
10.00грн.
Виробник: Садиба Центр Код товару: eust002
Еустома АВС 1 F1, жовта - еустома крупноквіткова, махрова - однорічна елегантна рослина. Відрізняється раннім цвітінням. Це наймодніша квітка в будь-якому саді чи будинку, яка підкорила серця усіх відомих флористів по всьому світі. Серія АВС характеризується пластичністю в термінах вирощування, широ..
20.00грн.
Виробник: Садиба Центр Код товару: eust001
Еустома АВС 2 F1, рожева- еустома крупноквіткова, махрова - однорічна елегантна рослина. Відрізняється середньо-раннім цвітінням. Це наймодніша квітка в будь-якому саді чи будинку, яка підкорила серця усіх відомих флористів по всьому світі. Серія АВС характеризується пластичністю в термінах вирощува..
20.00грн.
Виробник: Садиба Центр Код товару: eust003
Еустома АВС 2 F1, синя - крупноквіткова, махрова, однорічна елегантна рослина. Відрізняється середньо-раннім цвітінням. Це наймодніша квітка в будь-якому саді чи будинку, яка підкорила серця усіх відомих флористів по всьому світу. Серія АВС характеризується пластичністю в термінах вирощування, широк..
20.00грн.
Виробник: Садиба Центр Код товару: gorgina001
Жоржина Жовтий дим - однорічна, середньоросла рослина висотою до 35 см, яка навіть у похмурі дні подарує Вам гарний настрій, радуючи Вас своїми яскравими квітками. Утворює велику кількість напівмахрових суцвіть жовтого кольору діаметром до 10 см. На розсаду насіння висівають на глибину 0,2 см у люто..
15.00грн.
Показано від 1 до 12 з 46 (всього сторінок: 4)