Меню
Ваш кошик

Корисні поради

Найсмачніші сорти буряків

Найсмачніші сорти буряків

Буряк – це смачний, корисний та дуже поживний коренеплід, який користується незмінною популярністю серед городників України. Але багатьох цікавить питання: які найсмачніші сорти буряків вибрати? Адже асортимент насіння зараз надзвичайно широкий. Насправді, це не складно. Просто необхідно знати, що найвищими є ті сорти і гібриди, які є результатом сучасної селекції. Розберемо їх докладніше.

Детальніше

Добрива для буряків при посадці

Добрива для буряків при посадці

Як і будь-який інший овоч, буряк потребує правильного підживлення. При цьому дуже важливо вибрати правильне добриво для буряка під час посадки. Адже саме на початковому етапі розвитку рослини необхідно забезпечити надходження достатньої кількості необхідних мінералів.

Детальніше

Добрива для моркви

Добрива для моркви

Серед дачників та городників України морква займає не останнє за популярністю місце. Це смачний, корисний коренеплід, що добре зріє. Але для одержання гарного врожаю потрібно знати деякі нюанси. Зокрема, які добрива для моркви краще вибрати. Адже без відповідного підживлення сподіватися на добрий урожай не варто. Отже, розглянемо, які бувають добрива для моркви.

Детальніше

Як правильно посадити капусту у відкритий ґрунт

Як правильно посадити капусту у відкритий ґрунт

Капуста - дуже популярна культура, з якої можна приготувати багато чудових страв. Посадити та виростити капусту не складно, але потрібно знати, як правильно посадити капусту у відкритий ґрунт. Якщо ви придбали якісне насіння і у вас є хороший ґрунт, проблем виникнути не повинно. Але все ж таки розглянемо докладніше як правильно посадити капусту у відкритий ґрунт.

Детальніше

Кращі сорти моркви для зберігання

Кращі сорти моркви для зберігання

Вибираючи насіння моркви, багато хто задається питанням: як вибрати найкращі сорти моркви для зберігання? Адже цінність цієї прекрасної городньої культури багато в чому залежить від терміну придатності зрілих коренеплодів. Давайте відзначимо найкращі сорти моркви, які сьогодні доступні у продажу.

Детальніше

Показано від 1 до 5 з 10 (всього сторінок: 2)