Меню
Ваш кошик

Угода користовача

Цю угоду користувача про обробку персональних даних розроблено відповідно до положень закону України «Про захист персональних даних», а також закону України «Про рекламу».

Надання інформації Клієнтом

Реєстрація

При реєстрації на Сайті інтернет-магазину «Світ Господаря» Клієнт надає наступні дані: ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, контактний номер телефону, пароль доступу до облікового запису.

Оформлення замовлення

При оформленні замовлення на Сайті інтернет-магазину «Світ Господаря» Клієнт надає наступні дані: ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, контактний номер телефону, пароль доступу до облікового запису, адресу доставки замовлення.

Використання персональних даних Клієнта

Приймаючи умови Угоди, Клієнт дає згоду на використання його персональних даних в наступних цілях:

• реєстрація/авторизація на Сайті;

• обробка замовлень;

• просування товарів і послуг Компанії;

• інформування про акції, знижки, спеціальні пропозиції за допомогою електронних розсилок. У тому випадку, якщо Клієнт не бажає отримувати повідомлення, він може відмовитися від цього при реєстрації або в кожному листі, який буде містити посилання для відмови від розсилок.;

• аналіз купівельної спроможності, надання персональних рекомендацій.

Зберігання та використання інформації Продавцем

Адміністрація сайту зобов'язується не передавати надану Клієнтом персональну інформацію третім особам. Порушенням не зважають:

• передачу персональних даних третім особам, які діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Клієнтом;

• передачу персональних даних з вимогами відповідно до законодавства України.

Продавець може використовувати технологію «cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

Продавець отримує дані про ip-адресу Клієнта сайту https://svitgospodaria.com.ua/, а також інформацію про те, з якого сайту Клієнт перейшов. Отримані дані не можуть використовуватися для встановлення особи Клієнта.

Зберігання та використання інформації Клієнтом

Клієнт зобов'язується не передавати дані логіна і пароля, які використовуються для авторизації на сайті https://svitgospodaria.com.ua/.

Розміщуючи матеріали і/або відгуки на сайті, Клієнт несе відповідальність за зміст опублікованих матеріалів, а також за їх відповідність визнаним моральним та етичним нормам.

Адміністрація сайту має право опублікувати залишені матеріали на свій розсуд, без повідомлення автора.